ШКОЛА ЗОВЕ !

Дан када се отворе школска врата је увек посебан дан . Ове године то је 2.септембар , дан када се у школи осетило узбуђење и радост , а школско двориште оживело смехом , игром , дечијом грајом. У дворишту су насмејани учитељи прихватили још једну генерацију првака . Да би се прваци осетили важни и уважени побринули су се ученици другог разреда који су припремили приредбу добродошлице у њихову част. Ове године смо баш поносни јер наша школа броји четири одељења првог разреда.
Добродошлицу првацима пожелео је директор школе Душко Дуњић као и председница општине Јелена Пауновић .
Нови учитељ , нови предмети , нова школа могу бити узбудљив изазов за дете, а родитељи и наставници су ту да пруже подршку верујући у усхех детета.
Септембар симболизује нове почетке , могућност за раст и учење . Кроз изазове које школска година доноси , ученици ће имати прилику да расту , уче и развијају се!
Ацићи, срећан почетак нове школске године!